Oznámení a program na červen

16. června 2018 v 16:07 | BlondKnihomolka |  📢 Oznámení & Program
Ahoj lidičky,
pár dní jsem tu moc nebyla, jelikož jsme se stěhovali a k internetu jsem se skoro vůbec nedostala. Za to se omlouvám, ale teď v létě budou články vycházet mnohem častěji (pokusím se vydávat jeden za dva až čtyři dny), takže se to pořádně vykompenzuje. V tomto článku vám řeknu sdělím pár informací a také program na zbytek tohoto měsíce.Mohli jste si všimnout, že nám tu přibyly dvě rubriky : Katalog a Recenze.
- Katalog by měl být něco jako databáze všech mých přečtených knih. Každou sérii nacpu do jednoho článku. Bude ale asi trochu problém trvat doplnit všechno dosud přečtené - skoro 500 knih ....Nerozhodný
Ehm, no tak dál...
- Recenze bude, samozřejmě, rubrika obsahující recenze na knihy z Katalogu. Do každého článku v Katalogu dám odkaz na plnohodnotnou recenzi v příslužné rubrice.

Tak to by bylo, co se rubrik týče. Teď z trochu jiného "soudku":
Přestěhovali jsme se do většího bytu a mám ještě větší pokoj než byl ten předchozí, což je samozřejmě super a navíc se o něj nemusím s nikým dělit Smějící se. A to nejdůležitější, informace, kvůli které jsem vyskočila skoro až ke stropu (nadsázka) : Budu mít knihovnu přes celou stěnu a ta knihovna bude vysoká skoro 2 metry a dlouhá asi 4 metry !!!!
Jen co se na konci července vrátím z letního tábora, bude tam na mě čekat tento úctyhodný kus nábytku. Takže chvilku bude trvat, než si budu moc stěžovat, jako hodně knihomolů, že mám malou knihovnu. Super !

A teď se pojďme podívat na ten Program na červen 2018, chronologicky uspořádáno (změna programu vyhrazena) :

- 5 mých nejoblíbenějších knižních autorů (http://blondknihomolka.blog.cz/1806/5-mych-nejoblibenejsich-kniznich-autoru)
- Test osobnosti - Tvá budoucí knihomolská práce ? (http://blondknihomolka.blog.cz/1806/test-osobnosti-tva-budouci-knihomolska-prace)
- MEGAPŘEČTENO - Červen 2018


Díky za přečtení a budu se na vás těšit u dalšího článku (KLIŠÉ!!!)

Snad Vás nějaký z plánovaných článků zaujal (a snad je všechny stihnu napsat). O tom jaký vás nejvíc zaujal, se můžete podělit v anketě nebo komentářích.
A mám na vás milí čtenáři prosbičku : (Již jsem se o tom zmínila v článku Mých 5 nejoblíbenějších japonských písniček : http://blondknihomolka.blog.cz/1806/mych-5-nejoblibenejsich-japonskych-pisnicek)
Přemýšlím o založení rubriky Japonština, ve které bych s vámi pravidelně sdílela své pokroky a postřehy v tomto jazyce. Váhám protože :
  1. Webů, kurzů, knih a online aplikací zabývajících se japonštinou je i v českém jazyce dost
  2. Nejsem nijak kvalifikovaná, učím se teprve pár týdnů a nechci aby moje články vyzněly jako plkání od někoho, kdo se ještě pořádně ani nenaučil kanu a v Japonsku v životě nebyl
  3. Můj blog má být přece o knihách ?!
Takže bych od vás potřebovala poradit. K tomu vám může posloužit buďto komentáře pod tímto článkem nebo zpráva autorovi.

Hezký víkend Usmívající se
Výsledek obrázku pro book lover Výsledek obrázku pro book lover
P.S.: Co se dá najít když do Google obrázků zadáte "book lover" a trošku se v tom prohrabete :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama