Oznámení : dvoutýdenní nepřítomnost, odebrání rubriky a psaní vlastní knihy

10. července 2018 v 17:00 | BlondKnihomolka |  📢 Oznámení & Program
Mám tu pro vás další oznámení. Vezmu to hezky stručně a popořadě.
  • Nepřítomnost - 15. až 28. července (a možná i 32. týden -6.až12.srpna) budu na blogu nepřítomna - nebudou pravděpodobně vycházet články a nebudu si moci přečíst vaše komentáře. Poté však bude blog zase normálně v provozu.
  • Odebrání rubriky - Všimli jste si ? Zmizla rubrika Recenze. Proč ? Protože to vypadá, že nejsem schopná napsat recenzi a radši budu psát do různých článků minirecenze.

  • RADOSTNÁ UDÁLOST ! Chystám se začít psát knihu. Už pár dní si na to připravuji materiály: vymýšlím postavy, názvy, prostředí a základní osnovu příběhu. Velmi mi pomáhají tyto stránky: https://www.odstartujtesvojiknihu.cz/ Jsou tam všechny potřebné informace: od toho jak začít, přes to kde hledat inspiraci a co dělat když se zaseknete až přes následné odeslání rukopisu a propagaci. Mám i založený sešit, do kterého si zapisuji všechny důležité věci, které poté použiji při samotném psaní. Pustím se do toho až asi 33. týden. Mezitím si ještě můžu vše promyslet, rozvrhnout, pojmenovat a pak už hrrr k PC a spustit Microsoft Word !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama