Půjčeno z knihovny - 2.7.2018

3. července 2018 v 13:19 | BlondKnihomolka |  📚From the Library
Jakožto správný knihomol jsem hned po přestěhování šla okouknout městskou knihovnu. Není tak velká jako okresní knihovna do které jsem chodila v Plzni, ale tato mě velmi mile překvapila. Výběrem fantasy a YA literatury se téměř vyrovná té lochotínské. Z první návštěvy jsem si odnesla Dvůr trnů a růží a Čáry života. Včera jsem si toho půjčila dvakrát víc. A protože jsem chlubílek a ráda fotím knížky, tak se s vámi se svou výpůjčkou z druhého července ráda podělím.


Skleněný trůn - Sarah Janet Maas

Proč zrovna tohle ? Předtím jsem si od stejné autorky přečetla vychvalovaný Dvůr trnů a růží, který se mi moc líbil a tak jsem se rozhodla se pustit do série Skleněný trůn.Volání sirény - Michaela Burdová

Proč tohle ? Podle anotace to vypadá na zajímavou zápletku a navíc je tohle snad první youngadultovka která má v sobě ilustrace, ještě jsem nic takového neviděla. Navíc roztomilý formát a pěkná obálka přímo vybízí ke čtení.


A nakonec... tipni si co je to za knihu...


No jasně !

ŠEST VRAN - Leigh Bardugo

Ale předtím bez přebalu : D

A proč tohle ? Tato kniha má spousta kladných hodnocení, na čbdb.cz jen málokdo dal méně než 5hvězdiček, prý je velmi čtivá, má skvělé postavy a je to prostě "pecka". Tak uvidíme. Navíc má krásnou obálku a i dvě mapy a vnitřní design jsou velmi pěkné.

Příště si plánuji půjčit Grišu a další díl Skleněného trůnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama