Knižní přírůstek - Renegáti

19. srpna 2018 v 22:30 | BlondKnihomolka |  📦 Přírůstky
Zákl. INFO

Autorka: Marissa Meyer
Žánr: Fantasy, Young Adult
Počet stran: 509
Vazba: Vázaná, s přebalem
Vydalo: Egmont, 2018

Anotace

Renegáti jsou syndikát lidí s neobyčejnými schopnostmi. Vynořili se z trosek zničené společnosti a zavedli znovu řád tam, kde dosud vládl chaos. Jako obhájci práva a spravedlnosti jsou pro všechny symbolem odvahy a naděje. Výjimkou jsou Zločinci, které kdysi svrhli. Nova má důvod Renegáty nenávidět a touží po pomstě. Jenže na cestě za svým cílem potká Adriana, který je Renegát. Dosáhne Nova nakonec své pomsty?


Jak, za kolik a kdy jsem k téhle knize přišla?

Snadno, zdarma, dneska :D
Ne, teď vážně. (I když výše zmíněné údaje jsou pravdivé)
Dneska mi ji v Knihách Dobrovský koupili rodiče. Vychvalované Měsíční kroniky této autorky jsem zatím nečetla. Říkáte si: A proč si nejdřív nepřečteš tu její sérii ? Je to proto, abych než začnu číst celou sérii, tak abych věděla jak autor/ka píše. Pokud tedy nějaký spisovatel kromě nějaké série vydal i knihu, která nemá pokračování, tak si nějdřív přečtu tu samostatnou knihu. Uvažovala jsem taky o knize Bez srdce, také od Meyer, ale tahle má celkově lepší hodnocení.

Jistě si ji za pár týdnů přečtu (ne že by mi to mělo trvat několik týdnů přečíst :)) a napíšu o ní minirecenzi v měsíčním shrnutí.


P.S.: Úvodní obrázek jsem sama dělala v malování. Použila jsem vlastní fotografii a informace ze zadní a přední strany obálky. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eespadrilka eespadrilka | 20. srpna 2018 v 6:46 | Reagovat

To vypadá lákavě. O měsíčních kronikách jsem četla samou chválu,ale zatím jsem se k nim nedostala. Líbí se mi myšlenka "ochutnání" autorova stylu psaní. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama