💻Testy, žebříčky a ostatní

PŘEČTENO 500 KNIH!

26. srpna 2018 v 20:15 | BlondKnihomolka

(obzvlášť ze začátku) Můj egoistický výlev :D

Moje první e-kniha ╰☆╮ Dvůr mlhy a hněvu ╰☆╮ Dojmy + Jak jsem se vyspoilerovala

10. července 2018 v 16:12 | BlondKnihomolka
Takže, ať je to venku : Stáhla jsem si do mobilu e-knihu ACOMAFu (Dvůr mlhy a hněvu).
Je to moje první e-kniha a nikdy předtím mě nenapadlo, že bych zrovna já - milovnice papírových knih - měla vlastnit e-knihu. Jaký je tedy důvod proč jsem si ji pořídila ? A na jaké klady a zápory jsem už při krátkodobém používání narazila ?


5 mých nejoblíbenějších knižních autorů

26. června 2018 v 16:59 | BlondKnihomolka
Jak jsem vám slíbila v Programu na červen, tak jsem si pro vás připravila seznam, výběr, nebo jak to říct, svých pěti nejoblíbenějších knižních autorů. Byl trochu problém vybrat několik opravdu těch nej, ale povedlo se. Mám v plánu, ale přečíst ještě mnoho knížek od mnoha velmi vychvalovaných autorů, takže je možné, že se ještě tento seznam rozroste, nebo ho za pár měsíců aktualizuji.
Tak, tady to je:

Test osobnosti - Tvá budoucí knihomolská práce ?

22. června 2018 v 22:08 | BlondKnihomolka
Máš ke knihám blízko a sníš o tom, že budeš s nimi pracovat ? Otázkou ale zůstává: Jak? V knihovně či knihkupectví? Budeš ilustrovat ? Překládat či opravovat ? Nebo sám budeš spisovatelem? Tento test ti možná pomůže při rozhodování.
Podobně jako při předchozím testu: Čekají na tebe nějaké otázky u kterých můžeš odpovědět: a., b., c. nebo d. Podle toho, jaké písmeno se ti opakovalo nejčastěji si vyhledáš odstavec s odpovědí a dozvíš se to co potřebuješ.

Test osobnosti - Jsi Knihomol ?

14. června 2018 v 13:00 | BlondKnihomolka
Máš poslední dobou pocit, že tě knihy přestávají bavit nebo naopak začínáš pociťovat abstinenční příznaky ? Pojď zjistit, jak jsi na tom se svým knihomolstvím! Čeká na tebe 10 otázek. U každé máš na výběry z 5 možností : a., b., c., d. a e. Podle toho jaké písmeno se ti nejčastěji opakovalo, se zjistí jak na tom jsi (doporučuji si někam psát odpovědi) . Pokud ti vyjde nerozhodně (např. 5x a. a 5x b.), tak je tu ještě jedenáctá otázka. スタート !

Související obrázek

 
 

Reklama