📅 Týdení shrnutí

MEGAPŘEČTENO Červen 2018 - 2. část

9. července 2018 v 14:18 | BlondKnihomolka
Druhá část knih, které jsem přečetla v červnu 2018. Říkáte si: To ten článek má dvě části protože jsi přečetla tolik knih ? Ne, nepřečetla. Tento článek má dvě části protože jsem v první části dosáhla maximálního počtu znaků: asi jsem se k ACOTARu vyjádřila moc rozsáhle :D
Tak tady je ten zbytek:

MEGAPŘEČTENO Červen 2018 - 1.část

9. července 2018 v 13:17 | BlondKnihomolka
Omlouvám se, že tento článek vychází o několik dní později než by měl,ale jaksi taksi jsem se u něj na pár dní zasekla a neměla jsem čas nebo náladu ho dokončit. Jinak:V červnu jsem sice přečetla o dost méně knih než minulý měsíc, ale zato většina měla poněkud více stránek, menší font písma atd. Po dlouhé době tu je také kniha, která jsem prostě nebyla schopná dočíst, o té se zmíním až na konci v druhé části a vysvětlím vám proč "se to prostě nedalo". (A jako minule jsem vám to celé seřadila hezky podle abecedy.)

MEGAPŘEČTENO Květen 2018

1. června 2018 v 18:15 | BlondKnihomolka
Ahoj všichni, toto je můj první článek a doufám, že se Vám bude líbit.
Jsem opravdu velká knihomolka a rozhodla jsem se, že budu na konci každého měsíce dělat seznam knih, které jsem za daný měsíc přečetla. Je to takový mix, možná v tom najdete nějakou inspiraci. Není vyloučené, že mi sem tam vyklouzil nějaký spoiler ale opravdu jsem si dávala pozor abych popsala děj i bez prozrazení rozuzlení.
Tento měsíc jsem toho přečetla OPRAVDU hodně, i když to většinou byly docela malé knížky. Tak jdeme na to:
 
 

Reklama